Skip to main content

Apartamenty Wesoła

Na osiedlu Nowy Otok rozpoczynamy budowę trzech ekologicznych apartamentowców: w I zaplanowano lokum dla 5, w II – dla 6 i w III – dla 5 rodzin. Miejsce? Ulica Wesoła, równoległa do ul. Amelii, gdzie z powodzeniem zakończyliśmy wcześniejszą inwestycję.

Nowe apartamenty przy ul. Wesołej zostaną zaopatrzone w pompę ciepła i rekuperację, co oznacza, że domownikom ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewni energia powietrza. Mieszkania będą gotowe w IV kwartale 2022 i I kwartale 2023 roku.

Zalety apartamentów

  • Dogodny dojazd, a jednocześnie zaciszna lokalizacja.
  • Parter. Wyjątkowość trzech domków szeregowych z ul. Wesołej bierze się przede wszystkim z ich wysokości. Wszystkie będą parterowe. Deweloperzy rzadko decydują się na takie rozwiązanie. Jeśli więc całe życie marzyłeś o własnym M z ogrodem, ale bez schodów na górę, to inwestycja BMM Dewelopera jest na pewno dla Ciebie.
  • Ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu.
  • Pompa ciepła
  • Rekuperacja.
  • Własny parking. Każdemu domkowi projektanci zagwarantowali miejsce parkingowe.
  • Zewnętrzne rolety okienne.
  • Mieszkanie obmyślone przez fachowców, ale coś możesz w nim zmienić. Układ pokojów, zawsze funkcjonalny, jest jednak w każdym domku trochę inny (zajrzyj do wizualizacji).

Jeśli masz swój pomysł na zmianę układu przestrzeni w apartamencie, skontaktuj się jak najszybciej z deweloperem: tel. 793 702 702.

Lista mieszkań

Lista mieszkań jest bieżąco aktualizowana. Sprawdź, jakie apartamenty są dostępne - skorzystaj również z odrębnych kart mieszkaniowych prezentujących tę inwestycję. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz - możesz liczyć na szybką odpowiedź.

Segment A

Segment B

Segment C

Mapa

Niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna lokalizacja. Cisza i spokój, a w niedalekiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, stacja kolejowa i sklepy.

Interesuje Cię nasza oferta?

Nie czekaj - jesteśmy po to, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Napisz lub zadzwoń ws. oferty na domy i mieszkania, planów czy warunków sprzedaży. Zostaw nam swój numer telefonu - chętnie zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie czasie, by przedstawić szczegóły.
+48 793 702 702
angelika@bmmdeweloper.pl

Zostaw nam numer telefonu

Wpisz numer oraz preferowaną godzinę kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania.


    *