Skip to main content

Mieszkania na Bocznej

Na osiedlu Zaodrze przy ul. Bocznej w Oławie firma BMM Deweloper wkrótce rozpocznie budowę 12 mieszkań w trzech bliźniaczych budynkach. Przewidywany czas wprowadzenia się właścicieli to I połowa 2022 roku. Ale najlepiej zdecydować się na któreś mieszkanie już teraz, bo lokalizacja jest wielce atrakcyjna.

Zobacz zalety mieszkań na Bocznej:

  • Wyjątkowość 12 mieszkań w trzech budynkach przy ul. Bocznej bierze się z funkcjonalnego zaplanowania dwóch stref mieszkalnych: do życia i odpoczynku. Każde mieszkanie na parterze ma kuchnię połączoną z jadalnią i salonem. Przeszkolone drzwi pozwolą na przeniesienie się domownikom z podwieczorkiem na taras latem, a zimą – na oglądanie ogrodu z ciepłego wnętrza swego domu. Na piętrze mieszkanie również ma połączoną kuchnię z salonem i taras, znajdujący się nad garażem sąsiada.
  • Piec gazowy dwufunkcyjny.
  • Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu
  • Zewnętrzne rolety okienne.
  • Właściciele apartamentu na parterze będą mieli własny garaż z bramą automatyczną, a ci z pierwszego piętra – własne miejsce postojowe.
  • Cały teren inwestycji oraz ogrody mieszkań na parterze będą ogrodzone.
  • Mieszkania na parterze mają w standardzie tarasy i dostęp do własnego ogrodu, a mieszkania na piętrze własny taras i przestronny strych

Dobry dojazd, a jednocześnie kameralna lokalizacja. Do centrum Oławy łatwo dojedziesz drogą 396, a z niej – 94 prosto do Wrocławia. Możesz też wybrać drogę nr 455 przez Stary Otok i Jelcz-Laskowice, a wtedy do stolicy Dolnego Śląska wjedziesz od strony Sępolna i Biskupina. Jeśli jednak chciałbyś dostać się na autostradę A4, wystarczy że obierzesz kierunek na miejscowość Gaj Oławski, a stamtąd drogą 346 po kilku minutach znajdziesz się na autostradzie A4. Ulica Boczna to odgałęzienie ul. Oleśnickiej. Jest już drogą utwardzoną. Mieszkańcom nie grozi więc sytuacja, że po deszczu będą mieli problem z wydostaniem się ze swoich domów. Ta lokalizacja zapewni im ciszę i spokój, ale jednocześnie bliskość ważnych w życiu codziennym punktów, takich jak przedszkole, szkoła, stacja kolejowa czy sklepy. BMM Deweloper przy ul. Bocznej buduje też 4 domy w zabudowie bliźniaczej.

Wybierz mieszkanie które Cię interesuje.

Lista dostępnych mieszkań

Nie czekaj - domy w takiej lokalizacji i o tak ciekawym standardzie nie zdarzają się często! Zobacz, jakie domki na Bocznej są nadal w naszej ofercie, a które mają już status zarezerwowanych. Sprawdź również karty poszczególnych mieszkań i poznaj więcej szczegółów.

Budynek A

Budynek B

Budynek C

Mapa

Szkoła, przedszkole, sklepy i punkty usługowe, środki komunikacji - np. stacja kolejowa - to wszystko sprawia, że domy na ul. Bocznej w Oławie łączą komfort i nieograniczone możliwości.

Interesuje Cię nasza oferta?

Nie czekaj - jesteśmy po to, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Napisz lub zadzwoń ws. oferty na domy i mieszkania, planów czy warunków sprzedaży. Zostaw nam swój numer telefonu - chętnie zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie czasie, by przedstawić szczegóły.
+48 793 702 702
angelika@bmmdeweloper.pl

Zostaw nam numer telefonu

Wpisz numer oraz preferowaną godzinę kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania.


    *