Skip to main content

Apartamenty Amelia

Na osiedlu Nowy Otok przy ul. Amelii w Oławie firma BMM Deweloper buduje kilka kolejnych wyjątkowych domków szeregowych.

Zalety apartamentów

  • Dogodny dojazd, a jednocześnie zaciszna lokalizacja. Do centrum Oławy łatwo dojedziesz drogą 396, a z niej – 94 prosto do Wrocławia. Jeśli jednak chciałbyś dostać się na autostradę A4, wystarczy że obierzesz kierunek na miejscowość Gaj Oławski, a stamtąd drogą 346 po kilku minutach znajdziesz się na autostradzie A4. Ulica Amelii już jest drogą utwardzoną. Mieszkańcom nie grozi więc sytuacja, że po deszczu będą mieli problem z wydostaniem się z domów. Deweloper wybuduje też dla usprawnienia ruchu małe rondo. Jeśli kiedyś to miniosiedle będzie się rozbudowywało, to maksymalnie powstanie tam do 30 domków. Plan jest taki, że swoim rozmieszczeniem utworzą podkowę. To jeszcze bardziej zwiększy kameralność tego miejsca.
  • Parter. Wyjątkowość domków szeregowych z ul. Amelii bierze się przede wszystkim z ich wysokości. Wszystkie będą parterowe. Deweloperzy ogromnie rzadko decydują się na takie rozwiązanie. Jeśli więc całe życie marzyłeś o własnym M z duuużym ogrodem, ale bez schodów na górę, to inwestycja firmy BMM Deweloper jest na pewno dla Ciebie.
  • Ogrzewana podłoga w każdym pomieszczeniu.
  • Pompa ciepła zamiast pieca gazowego. Eksperci od rozwiązań proekologicznych zapewniają, że to nowoczesne urządzenie grzewcze stanowi najwydajniejszy sposób ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Za wyborem tego systemu grzewczego przemawiają ponadto niskie koszty i niebywały komfort użytkowania.
  • Własny parking. Każdemu domkowi projektanci zagwarantowali miejsce parkingowe.
  • Zewnętrzne rolety okienne.
  • Mieszkanie obmyślone przez fachowców, ale coś możesz w nim zmienić. Układ pokojów, zawsze funkcjonalny, jest jednak w każdym domku trochę inny (zajrzyj do wizualizacji). Ale jeśli masz swój pomysł na zmianę układu przestrzeni w apartamencie, skontaktuj się jak najszybciej z deweloperem.

Lista mieszkań

Lista mieszkań jest bieżąco aktualizowana. Sprawdź, jakie apartamenty są dostępne - skorzystaj również z odrębnych kart mieszkaniowych prezentujących tę inwestycję. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz - możesz liczyć na szybką odpowiedź.

Segment A

Segment B

Segment C

Segment D

Segment E

Segment F

Mapa

Niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna lokalizacja. Cisza i spokój, a w niedalekiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, stacja kolejowa i sklepy.

Interesuje Cię nasza oferta?

Nie czekaj - jesteśmy po to, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Napisz lub zadzwoń ws. oferty na domy i mieszkania, planów czy warunków sprzedaży. Zostaw nam swój numer telefonu - chętnie zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie czasie, by przedstawić szczegóły.
+48 793 702 702
angelika@bmmdeweloper.pl

Zostaw nam numer telefonu

Wpisz numer oraz preferowaną godzinę kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania.


    *