Skip to main content

Domy na Bocznej

Na osiedlu Zaodrze przy ul. Bocznej w Oławie powstają właśnie 4 apartamenty w dwóch bliźniaczych budynkach. Przewidywany czas wprowadzenia się właścicieli to III-IV kwartał 2021 roku. Ale najlepiej zdecydować się na któreś mieszkanie już teraz, bo lokum jest wielce atrakcyjne.

Zobacz zalety domów na Bocznej:

 • Dobry dojazd, a jednocześnie kameralna lokalizacja. Do centrum Oławy łatwo dojedziesz drogą 396, a z niej – 94 prosto do Wrocławia. Możesz też wybrać drogę nr 455 przez Stary Otok i Jelcz-Laskowice, a wtedy do stolicy Dolnego Śląska wjedziesz od strony Sępolna i Biskupina. Jeśli jednak chciałbyś dostać się na autostradę A4, wystarczy że obierzesz kierunek na miejscowość Gaj Oławski, a stamtąd drogą 346 po kilku minutach znajdziesz się na autostradzie A4. Ulica Boczna to odgałęzienie ul. Oleśnickiej. Jest już drogą utwardzoną. Mieszkańcom nie grozi więc sytuacja, że po deszczu będą mieli problem z wydostaniem się ze swoich domów. Ta lokalizacja zapewni im ciszę i spokój, ale jednocześnie bliskość ważnych w życiu codziennym punktów, takich jak przedszkole, szkoła, stacja kolejowa czy sklepy
 • Piętrowy domek z ogrodem. Wyjątkowość 4 domków w dwóch bliźniakach przy ul. Bocznej bierze się z funkcjonalnego zaplanowania dwóch stref mieszkalnych: do życia i odpoczynku. Na parterze znajduje się kuchnia połączona z jadalnią. Szklane drzwi pozwolą nam na przeniesienie się z podwieczorkiem na taras latem, a zimą – na oglądanie zimowego ogrodu z ciepłego wnętrza swego domu. Na piętrze zaplanowane są trzy pokoje i łazienka z wanną. Wszystkie te pomieszczenia będą doświetlone światłem dziennym. Projektanci nie zapomnieli też o sporej garderobie na ubrania wszystkich domowników.
  Dzięki temu do żadnego pokoju nie trzeba będzie kupować dodatkowej szafy
 • Piec gazowy dwufunkcyjny
 • Zewnętrzne rolety okienne
 • Własny garaż z bramą automatyczną. Nie ma mowy o kradzieży, bowiem kilkaset Twoich koni mechanicznych będzie spało za ścianą kuchni.

Parter

Wygoda, optymalizacja poszczególnych stref, wykorzystanie każdej przestrzeni, ale też odczuwalna lekkość wnętrza - tym charakteryzuje się każdy parter domów na ul. Bocznej. Do wnętrza dostaniesz się zarówno z garażu jak i przedsionka. Pod schodami kryje się łazienka. Salon ciekawie łączy się z kuchnią, co sprzyja poczuciu rodzinnej jedności. Kominek w narożniku da ciepło zimą, a duże wyjście na przestronny taras otworzy nowe możliwości latem. Ogród staje się naturalnym przedłużeniem pokoju dziennego!
Taki układ parteru do najkorzystniejsze - i najwygodniejsze - rozwiązanie dla domów, których mieszkańcy to osoby aktywne i potrzebujące szybkiego dostępu do każdej strefy na dolnym poziomie. Będąc w kuchni masz kontrolę nad tym, co dzieje się w ogrodzie; dobrze dobrane przestrzenie pomieszczeń zapewniają Ci na parterze wszystko, czego potrzebujesz.

Powierzchnia użytkowa parteru – 60,3 m2, w tym:

 • Pokój dzienny + Kuchnia: 32,1 m2
 • WC: 1 m2
 • Garaż: 16,4 m2
 • Kotłownia: 3,4 m2
 • Wiatrołap: 4,7 m2
 • Korytarz: 2,7 m2
Wiatrołap – 4,7 m2
Korytarz – 2,7 m2
Pom. gospodarcze – 3,4 m2
Salon + Kuchnia – 32,1 m2
Garaż – 16,4 m2
WC – 1 m2
Pokój: 10 m2
Garderoba – 3,8 m2
Pokój: 16,2 m2
Pokój: 10,1 m2
Łazienka: 5 m2
Korytarz: 4,5 m2

Piętro

Wiemy, jak cenisz sobie prywatność i komfort. Twój dom w Oławie będzie ściśle rozdzielony na część dzienną i sypialnianą. Na piętrze przewidzieliśmy nie trzy, a aż cztery pokoje - to miejsce zarówno dla dzieci jak i nocujących gości. Zlokalizowana w centum łazienka sprawia, że łatwy dostęp do niej mają wszyscy domownicy. Wszystkie pokoje rozświetlą duże, efektowne okna. W ten sposób piętro domu przy Słowiczej spełni potrzeby zarówno dorosłych jak i dzieci, domowników i gości.

Powierzchnia użytkowa piętra – 51,6 m2, w tym:

 • Pokój: 16,2 m2
 • Pokój: 12 m2
 • Pokój: 10,1 m2
 • Łazienka: 5 m2
 • Garderoba: 3,8 m2
 • Korytarz: 3,5 m2

Mapa

Szkoła, przedszkole, sklepy i punkty usługowe, środki komunikacji - np. stacja kolejowa - to wszystko sprawia, że domy na Słowiczej w Oławie łączą komfort i nieograniczone możliwości.

Lista dostępnych mieszkań

Nie czekaj - domy w takiej lokalizacji i o tak ciekawym standardzie nie zdarzają się często! Zobacz, jakie domki na Bocznej są nadal w naszej ofercie, a które mają już status zarezerwowanych. Sprawdź również karty poszczególnych mieszkań i poznaj więcej szczegółów.

Interesuje Cię nasza oferta?

Nie czekaj - jesteśmy po to, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Napisz lub zadzwoń ws. oferty na domy i mieszkania, planów czy warunków sprzedaży. Zostaw nam swój numer telefonu - chętnie zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie czasie, by przedstawić szczegóły.
+48 793 702 702
angelika@bmmdeweloper.pl

Zostaw nam numer telefonu

Wpisz numer oraz preferowaną godzinę kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania.


  *