Skip to main content

Malownicza

W nowym otoku Firma BMM Deweloper realizuje budowę 6 eleganckich i ekologicznych apartamentowców, kontynuacją tego osiedla będzie kolejno 7 eleganckich apartamentowców gdzie ostatecznie dostarczy 42 wyjątkowe mieszkania w okolicy sprzyjającej rodzinom.

Będzie to architektoniczna nowość na mapie Oławy: prostota architektoniczna, co zawsze przekłada się na funkcjonalność i komfort użytkowania, duże okna wpuszczające masę światła, nowoczesna i elegancka kolorystyka.

Metraże mieszkań to od 45m2 do 63m2 powierzchni użytkowej o bardzo przemyślanych układach funkcjonalnych. Apartamenty z parteru będą w sprzedaży z ogródkami. Narożne mieszkania z 1 piętra też będą posiadać ogródki. Mieszkanie w środkowym segmencie na 1 piętrze będzie posiadać balkon. Dodatkowo wszystkie mieszkania na piętrze posiadają funkcjonalny strych.

Kolorystyka Słonecznego Otoku to biel ścian, grafit dachów i elementy drewnopodobne-między oknami. Dumą projektantów są elementy szklane, takie jak okna na wysokość całej ściany. Dzięki swej przejrzystości nie zabierają powierzchni pomieszczeniom i dodają, jak mówią architekci wnętrz – lekkości poszczególnych pomieszczeniom.

Nowe apartamenty przy ul. Malowniczej zostaną zaopatrzone w efektywne oraz ekologiczne pompy ciepłą.

Zalety apartamentów

  • Niskie koszty utrzymania
  • Prywatne ogrody
  • Pompa ciepła
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Możliwość korekty architektonicznej
  • Miejsce parkingowe dla każdego mieszkania

Jeśli masz swój pomysł na zmianę układu przestrzeni w apartamencie, skontaktuj się jak najszybciej z deweloperem: tel. 793 702 702.

Lista mieszkań

Lista mieszkań jest bieżąco aktualizowana. Sprawdź, jakie apartamenty są dostępne - skorzystaj również z odrębnych kart mieszkaniowych prezentujących tę inwestycję. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz - możesz liczyć na szybką odpowiedź.

Interesuje cię większy metraż? Skontaktuj się z nami!

Mapa

Niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna lokalizacja. Cisza i spokój, a w niedalekiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, stacja kolejowa i sklepy.

Interesuje Cię nasza oferta?

Nie czekaj - jesteśmy po to, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Napisz lub zadzwoń ws. oferty na domy i mieszkania, planów czy warunków sprzedaży. Zostaw nam swój numer telefonu - chętnie zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie czasie, by przedstawić szczegóły.
+48 793 702 702
angelika@bmmdeweloper.pl

Zostaw nam numer telefonu

Wpisz numer oraz preferowaną godzinę kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania.


    *