Skip to main content

Słoneczny Nowy Otok

Na osiedlu Nowy Otok w Oławie firma BMM Deweloper rozpoczyna właśnie budowę 6 eleganckich i ekologicznych apartamentowców. Projekt „Słoneczny Nowy Otok” to – docelowo – 58 mieszkań.

Będzie to architektoniczna nowość na mapie Oławy: prostota architektoniczna, co zawsze przekłada się na funkcjonalność i komfort użytkowania, duże okna wpuszczające masę światła, nowoczesna i elegancka kolorystyka.

Metraże mieszkań to 45-73 mkw. powierzchni użytkowej o bardzo przemyślanych układach funkcjonalnych. Apartamenty z parteru będą sprzedawane z ogródkami, z piętra – z tarasami. Narożne dwa mieszkania z pierwszego piętra w każdym budynku również będą miały ogródki. Do nich będzie łatwo się dostać dodatkowymi, zewnętrznymi schodami.

Kolorystyka Słonecznego Otoku to biel ścian, grafit dachów i elementy drewnopodobne – między oknami, a także zewnętrznych schodów prowadzących na taras. Dumą projektantów są elementy szklane, takie jak okna na wysokość całej ściany czy barierki na tarasach. Dzięki swej przejrzystości nie zabierają powierzchni pomieszczeniom i dodają, jak mówią architekci wnętrz – lekkości poszczególnym pomieszczeniom.

Nowe apartamenty przy ul. Wesołej zostaną zaopatrzone w nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła. Pierwsze mieszkania będą gotowe latem 2023 roku.

Zalety apartamentów

  • Zaciszna lokalizacja i dogodny dojazd drogami Wesołą i Wiosenną.
  • Mieszkanie funkcjonalnie zaprojektowane z tarasem albo ogródkiem. Dzięki wielkim oknom jasne pokoje. Elegancka kolorystyka.
  • Ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu.
  • Pompa ciepła
  • Blisko centrum handlowe, a w nim m.in. nowoczesne kino.
  • Własny parking. Każdemu domkowi projektanci zagwarantowali miejsce parkingowe.
  • Mieszkanie obmyślone przez fachowców, ale coś możesz w nim zmienić. Układ pokojów, zawsze funkcjonalny, jest jednak w każdym domku trochę inny (zajrzyj do wizualizacji).

Jeśli masz swój pomysł na zmianę układu przestrzeni w apartamencie, skontaktuj się jak najszybciej z deweloperem: tel. 793 702 702.

Wirtualny spacer

Lista mieszkań

Lista mieszkań jest bieżąco aktualizowana. Sprawdź, jakie apartamenty są dostępne - skorzystaj również z odrębnych kart mieszkaniowych prezentujących tę inwestycję. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz - możesz liczyć na szybką odpowiedź.

Kolejne etapy już wkrótce!

Mapa

Niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna lokalizacja. Cisza i spokój, a w niedalekiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, stacja kolejowa i sklepy.

Interesuje Cię nasza oferta?

Nie czekaj - jesteśmy po to, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Napisz lub zadzwoń ws. oferty na domy i mieszkania, planów czy warunków sprzedaży. Zostaw nam swój numer telefonu - chętnie zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie czasie, by przedstawić szczegóły.
+48 793 702 702
angelika@bmmdeweloper.pl

Zostaw nam numer telefonu

Wpisz numer oraz preferowaną godzinę kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania.


    *